Publikacje nauczycieli

• 11 maja w grupie Ananasów odbyły się zajęcia otwarte pt.: „ Spotkanie z kosmitą – zabawy muzyczno-ruchowe”. Na zajęciach pojawił się niesamowity gość z planety PoLi, który przedstawił nam swoje ulubione, wesołe zabawy. Dzieci wraz z rodzicami poznały sposób poruszania oraz porozumiewania się Tiptusia co sprawiło im wiele radości.

2017-05-14, 22:52 Magdalena Łuckiewicz
  • I znowu jest nas więcej ... do grona przedszkolaków dołączył Janek :) Witamy Cię serdecznie i do wspólnych przygód zapraszamy :)Nowy kolega chcąc wkupić się w łaski kolegów poczęstował ich słodyczami. Dziękujemy Rodzicom Jasia za słodki poczęstunek:)

2017-05-14, 22:18 Natalia Szynkarewicz
  • Wszyscy wiemy jak wielkie znaczenia ma dla dziecka głośne czytanie i bliski kontakt z książką jako słowem pisanym. Dlatego w naszym przedszkolu kontynuujemy tradycję głośnego czytania dzieciom i włączamy do niej chętnych rodziców, Mamy Wiktorii i Szymona przeczytały "Biedroneczkom" bajkę o "Trzech Świnkach" i opowiadanie "Rozbujnicy".

2017-05-14, 22:17 Małgorzata Jamroziak
  • Ja Polak mały wiem jakie święta narodowe obchodzimy w maju: święto flagi i konstytucji. Jako mały patriota znam symbole narodowe oraz nauczyłem się hymnu narodowego.

2017-05-14, 22:14 Natalia Szynkarewicz
  • Kochany Natanie życzymy udanej podróży, jednak pamiętaj, że my o Tobie nie zapomnimy i na Twój powrót z niecierpliwością czekamy!!

2017-05-14, 22:12 Natalia Szynkarewicz
  • ----- W tym roku na kiermaszu Wielkanocnym można było nabyć dzieła stworzone przez rodziców, którzy wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Nie zabrakło także kawiarenki i wspaniałych wypieków. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji, za wkład i zaangażowanie.

2017-05-14, 21:58 Nauczycielka Przedszkola
  • Kolejne spotkanie z Panem Bibliotekarzem w Bibliotece Miejskiej , to jak zwykle czas wspaniałej zabawy dla maluchów, ale także czas na poznawanie książkowych bohaterów i ich przygód. Znów towarzyszyliśmy Panu Brumowi w jego przygodach. Zwiedziliśmy także miejsce biblioteki, do którego zwykle czytelnik nie ma dosępu- strych, na którym

2017-05-14, 21:41 Małgorzata Jamroziak
  • W czwartek, w naszym przedszkolu, odbyły się warsztaty pszczelarskie podczas których dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek dotyczących życia pszczół. Mogły też spróbować pyłku kwiatowego i miodu. Dużą atrakcją była możliwość obejrzenia pszczelej rodziny w specjalnym szklanym ulu.

2017-05-14, 21:20 Jola G
  • W piątek dzieci z grupy starszej wzięły udział w drugiej edycji Przedszkolnej Spartakiady, która odbyła się we Wrześnicy. Ośmioro dzieci brało udział w zmaganiach sportowych po wcześniejszej rozgrzewce, reszta dzieci kibicowała naszym sportowcom.Dziewczynki zatańczyły taniec cheerleaderski. Mimo przegranej w dogrywce o trzecie miejsce nasze przedszkolaki świetnie

2017-05-14, 21:08 Ilona Sawicka
  • W kwietniu swoje urodziny obchodził Alan, ale z kolegami w grupie świętował dopiero teraz. Wszystkiego najlepszego Alanku.

2017-05-14, 21:00 Elżbieta Jasińska
Wyświetl